AFRO DALGASI

Afro Dalgası Fiyatları 2024

Afro Su Dalgası. Yapımı ortalama 3-4 Saat. kullanımı ortalama 2 ay uzunluk, kısalık veya renk fark etmez.

Günümüzde birbirinden farklı ve sürekli değişen saç modelleri arasında Afro dalgası yerini korumaktadır. Yeni saç modelleri arasında her saç uzunluğuna göre yapılabilen, kullanımı kolay olan ve harika bir görünüm kazandıran Afro dalgası herkesin dikkatini çekmektedir

AFRO Dalga Nasıl ve Hangi Saçlara Yapılır?

 • Afro dalgası için saçınızın en az 5 cm olması gerekiyor.
 • Kullanım şekliniz ve istediğiniz modele göre kullanım süresi 2-3 aydır
 • Kimyasal işlem uygulanmaz. Tamamen profesyonel ekibimizin el emeğiyle yapılır.
 • Saça zararı yoktur. Ekstra bir dökülmeye sebep olmaz
 • Kısa uzun perçemli istediğiniz kesimi uygulayabiliriz.
 • İstediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Dilerseniz size en çok yakışacak olan renkleri yine profesyonel ekimizle seçebiliriz.
 • Dip örgünüz görünmez. Tamamen doğal görünen bir su dalgasına sahip olursunuz.
 • Kullandığımız saç tipi orijinal üründür. Çin malı kullanmıyoruz. Saçlarımız Afrika’dan özel olarak gelmektedir.

Daha fazla görsel için instagram adresimize bakabilirsiniz.

Afro dalgası günlük hayat içerisinde sıradan ve klasik saç stillerinden sıkılan ve daha farklı bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercih ettiği bir modeldir. Afrika örgüsünü yaptıranların birçoğu rahatlığı sebebiyle tercih etmektedir. Bozulmayan, uyandığınızda ve yıkadığınızda dahi dağılmayan bir yapısı ile harika bir görünüm sunmaktadır.

Afro Su Dalgası Nasıl Açılır ve Nasıl Yapılır

Afro dalgası Afrikalı kadınların saçlarına verdikleri şekilden yola çıkarılarak oluşturulmuş bir saç modelidir. 1950 yıllarından günümüze kadar popülerliğini koruyan bu model halen tüm dünyada birçok kişi tarafından sevilerek yapılmaktadır. Saçların diplerinden itibaren kıvırcık bir görünüme sahip olmasıyla ve birbirinden farklı şekilleriyle herkesin dikkatini çekmektedir.

Dikkatleri sürekli üstlerde tutmayı sağlayan Afro dalgası kişinin kendi saçı ve buna ek olarak eklenen kaynak saçlarla yapılan bir işlemdir. Bu işlemde saçlar ince tutamlar halinde ek saçlarla birlikte örülür. Örgü sırasında herhangi bir kimyasal veya yapışkan madde kullanılmaz. Örgü doğal bir yöntem olduğundan dolayı da saçlarınıza zarar vermez. 

Afro dalgası uzmanlık gerektiren bir örgü işlemi gerektirir. Kişinin kendi saçları ve ek saçlarla istenilen uzunluk ve renklerde yapılabilmektedir. Göz alıcı güzelliği ve  son derece hafif bir kullanım sunan afro dalgası uzman bir destek almayı gerektirmektedir. Uzmanlar tarafından yapılmayan örgüler istenilen görüntüyü vermemektedir.

Afro dalgası birçok avantaj sunmaktadır. Afro dalgası yaptıran kişiler hem dolgun hem de bozulmayan güzel saçlarıyla dikkatleri çekmektedir. Afro dalgası yapıldığında saçlar taranmaya gerek duymamaktadır. Saçlar dolgulu ve hafif olduğundan dolayı da rahat ve kullanımı kolay bir özellik sunmaktadır.

Afro dalgasının sunduğu avantajlardan bir diğeri ise istenilen renk ve şekilde yaptırılabilir. Saçlar istenilen uzunluk ve kısalıkta olabilmekte ve dilenirse ek saçlar ile daha farklı renkler eklenebilir. Afro dalgası bu açıdan dolgulu ve hacimli görünen saçlara sahip olmak isteyenlerin keyifle yaptırabileceği bir modeldir.

Afro dalgası hemen hemen her saç tipine uygulanabilen bir modeldir. İstenilen şekil ve dalga modeli ek saçlar ile saçlara yapılmaktadır. Normal olarak saçların dalgalı olmasını sağlayan birçok yöntem olmasına karşın afro dalgası hem doğal olmasıyla hem de uzun süren kullanım avantajı ile birçok kişi tarafından sevilmektedir. Saçları seyrek olanların bile dalgalı ve dolgun bir görünüme sahip olması afro dalgası sayesinde çok daha kolay bir hale gelmiştir.

 • Afro dalgası için saçınızın en az 7 cm olması gerekiyor.
 • Kimyasal işlem uygulanmaz. Tamamen doğal el işçiliği ile yapılır.
 • Saça zararı yoktur. Ekstra bir dökülmeye sebep olmaz
 • Dip örgüsü görünmez. Tamamen doğal görünen bir su dalgasına sahip olursunuz.
 • Afro su dalgası Sublime marka Afrika saçlarıyla yapılmaktadır
 • Kullanımı ortalama 2 ay
 • Renk Seçenekleri sınırsız ve ücretsizdir…
 • Afro işleminde uzunluk fiyat ve süre olarak fark etmez sabittir.
 • Sublime marka saç kullanılır, en kaliteli saç budur. İnsan saçına çok yakın bir dokusu vardır ve bir o kadar da dayanıklıdır. Saç düzleştirici ısısına bile dayanıp şekil aldığı ispatlanmıştır. (Tabi siz denemeyin).

Bu saçları açmak için öncelikle bize gelmenizi öneririz. Eğer bize gelmek istemezseniz mutlaka yardım alın. Makasla düğümlü olan kıvırcık saçların düğümlerini kesin ve çöpe atın. Tüm düğümler bitince sizin saçınızın sepet şeklinde örüldüğünü göreceksiniz. Arkada bir yerde bütün bu sisteme bir bitiş ucu olacak. O saç ucunu bulup bu örüntüyü kolaylıkla açabilirsiniz.

Afro işleminden sonra ilk gün saç diplerinde gerginlik hissedebilirsiniz ama 2 gün içerisinde tüm gerginlik hissi geçecektir.  Haftada ortalama 2 kez yıkayabilirsiniz. Daha kolay yıkayabilmek için şampuanınızı köpürtmeyi öneririz. Karışmaması için saçınıza kremli su veya mavi su (Fön suyu) sıkarak ellerinizi pençe gibi tarak niyetine kullanabilirsiniz.

Afro Su Dalgasının en büyük avantajı; Saçınız Tamamen altta kalacağı için kendi saçınızın renginin bir önemi yok. Örneğin; Sizin saçınız siyah ve sarışın olmak istiyorsunuz. Sadece bize 4 saat zaman ayırmanız

Not : Sadece kendi saçınız kaldığında önce fırçalayın ve sonra yıkayın. Aksi durumda birbirine karışabilir.

Ne zaman isterseniz numaramız veya sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz.

Afrika örgüsü modellerimiz için buraya tıklayınız.

Cornrows modellerimiz için buraya tıklayınız.

Rasta modellerimiz için buraya tıklayınız.

8/25 Ulaşabilirsiniz.
Fiyat Listesi Rica Edebilir miyim?