CORNROWS BALIK SIRTI

Cornrows fiyatları 2024

Adedine göre fiyat listesi yukarıda belirtildiği gibidir. Sizin için uygun olanı seçip iletişim kurmanız yeterli.
Ancak yukarıdaki listeye bağımlı değilsiniz. İstediğiniz modeli kendiniz tasarlayarak bize bildirip fiyat ve süre öğrenebilirsiniz. Kendi marjinal saç modelinizi yaratmak için diğer sayfamıza göz atabilirsiniz.

Cornrows modelinin yapımı modeller ve açımını aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Cornrows modellerinin Yapımı İçin;

  • Saçınızın en az 7 cm olması gerekir.
  • Yapımı sayıya göre değişir.
  • 2li cornrows yapabileceğiniz gibi sayıyı dilediğiniz kadar yükseltebilir ve değişik modeller de kullanabilirsiniz.
  • Kullanım açısından rahat edeceğiniz modeli kendiniz de tasarlayabilirsiniz.
  • Kullanım süresi seçtiğiniz modele göre de değişiklik gösterecektir.
  • Cornrows u açmak zor değildir. Dilerseniz kendiniz de açabilirsiniz. Ya da biz ücretsiz açabiliriz.
  • Cornrows işlemi kendi saçınıza ek olarak dilediğiniz renkteki saçları kullanarak örme işlemidir. Bu sebeple istediğiniz uzunlukta olabilir.
  • Saçınıza zarar vermez. Diğer işlemlerde olduğu gibi el işçiliğidir. Saçınız her hangi bir kimyasal maddeye ya da yüksek ısıya maruz kalmaz.

Cornrows (Mısır Örgüsü): Nasıl Yapılır, Bakımı ve Popüler Modeller

Cornrows, özellikle Afro-Amerikan kadınlar tarafından tercih edilen popüler bir saç örgüsüdür. Hem şık hem de pratik olan cornrows, farklı modelleriyle de birçok kadının ilgisini çekmektedir. Bu makalede, cornrows’un ne olduğu, nasıl yapılacağı, bakımı ve popüler modelleri hakkında ayrıntılı bilgi verilecektir.

Cornrows Nedir?

Cornrows, saçların sıkıca örülerek kafa derisine yerleştirildiği bir saç stilidir. Genellikle kafa derisinin sırt tarafında dik açılarla örülen cornrows, Afro-Amerikan kültüründe önemli bir yere sahiptir. Bu örgü şekli, saçların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olurken, aynı zamanda güzel ve şık bir görünüm de sağlar

Cornrows Nasıl Yapılır?

Cornrows yapımı oldukça zahmetli bir işlemdir ve profesyonel bir saç stilisti tarafından yapılması önerilir. İşlem sırasında, saçlar örülürken sıkıca çekilir, bu nedenle işlemin oldukça acı verici olabileceğini unutmamak önemlidir. Cornrows yapımı şu adımlarla gerçekleştirilir: Öncelikle, saçlar iyice yıkanmalı ve kurutulmalıdır. Saçlar, kafa derisine dik açılarla bölünür. Her bir bölüm, 3 veya 4 saç telinden oluşan bir örgü yapılır. Örgü, saç diplerine sıkıca bağlanır ve örgünün sonunda saç ucuna doğru gevşetilir. Tüm saçlar örülünceye kadar bu işlem tekrarlanır.

Cornrows Bakımı Nasıl Yapılır?

Cornrows bakımı oldukça önemlidir ve doğru bakım yapılmadığında saçlara zarar verebilir. İşte cornrows bakımı için yapılması gerekenler:


  1. Günlük bakım: Cornrows’unuzu günlük olarak nemlendirmek için saç spreyi kullanabilirsiniz. Saç diplerinize yakın kısımları nemlendirmeniz önemlidir. Ayrıca, her gece saçınızı örerek uyumak, örgülerinizi daha uzun süre korumanıza yardımcı olacaktır.

  2. Yıkama ve kurutma: Cornrows’unuzu yıkarken, şampuanı örgülerinize


Yıkaması kolaydır. Köpürtülmüş şampuanla yıkayabilirsiniz. Bir şişenin içerisine koyacağınız şampuanı suyla çalkalayıp saç diplerine dökmeniz ve durulamanız yeterlidir.

Ne zaman isterseniz numaramız veya sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz.

Afrika örgüsü modellerimiz için buraya tıklayınız.

Afro Dalgası modellerimiz için buraya tıklayınız.

Rasta modellerimiz için buraya tıklayınız.

8/25 Ulaşabilirsiniz.
Fiyat Listesi Rica Edebilir miyim?