Afrika Örgüsü Fiyatları 2024

afrika örgüsü

Afrika topraklarından çıkıp neredeyse tüm dünyada moda haline dönüşen bu saç modelleri hızla yayılan bir alıcı potansiyeline sahip. Kullanılan saçların ülkemizde üretimi henüz yok. Afirka örgüsü yaptırırken kullanılan özel saçların tümü Afrika’dan ithal ediliyor. İş yeri sahipleri için yüklü bir maliyete sahip olan bu ithalat işlemi sebebiyle küçük şehirlerdeki ya da tatil beldelerindeki kuaförlerde pahalı denecek bir rakamla karşılaşabilirsiniz .

afrika örgüsü
afrika örgüsü

Afrika Örgüsü Fiyat

Afrika örgüsü fiyatları, kullanılan malzemelere ve örgünün boyutuna göre değişebiliyor. Örneğin, küçük boyutlu bir Afrika örgüsü için sadece birkaç lira ödeyebilirken, büyük boyutlu bir örgü için daha yüksek bir fiyat ödemeniz gerekebilir. Ayrıca, örgüyü hazırlayan kişinin tecrübesi ve işçiliği de fiyatı etkileyebiliyor.

Ayrıca bu sanatı icra edecek sanatçıyı da bulmak zor ve maliyetli olduğundan fiyatı yüksek bulabilirsiniz. İstanbul’da ise maliyet aynı olsa da sanatçıya ve saça ulaşmak biraz daha kolay. Bu sebeple İstanbul’un birçok yerinde yapılabilen bu afrika saç modellerin fiyatları biraz daha uygun olacaktır. Afrika örgüsü fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen kişiler internet üzerinden araştırma yapabilirler. Özellikle, el emeği ürünlerin satıldığı online mağazalar veya el işi blogları, Afrika örgüsü fiyatları hakkında detaylı bilgiler sunabilirler.

Ne zaman isterseniz numaramız veya sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz.

Afrika örgüsü modellerimiz için buraya tıklayınız.

Afro Dalgası modellerimiz için buraya tıklayınız.

Cornrows modellerimiz için buraya tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

8/25 Ulaşabilirsiniz.
Fiyat Listesi Rica Edebilir miyim?